магазин 4 шины
(044) 592 89 94
підбір шин
підбір дисків
розмір / R
сезон
бренд
 
діаметр
PCD
бренд
 
Гарантія


Стандартні гарантійні зобов'язання:

Стандартні гарантійні зобов'язання діють протягом року до збереження мінімальної залишкової глибини протектора покришки, визначеної вимогами законодавства України. Протягом 14 календарних днів підлягають заміні тільки шини, які не були в експлуатації, або шини, під час монтажу яких виявився явний брак заводу-виготовлювача (тобто гума не балансується, при накачуванні виникають явні дефекти). Покупець має право обміняти тільки шини, що не були у вжитку і зберегли товарний вигляд. Обов'язковою умовою є наявність товарного чека (товарного, накладного, касового) на шини. У разі відсутності таких шин на складі продавець має право повернути оплачену покупцем суму.
 Увага!!! Якщо шина була встановлена на автомобіль, то незалежно від пробігу заміна шини можлива в разі визнання того факту, що дефект виник з вини заводу-виготовлювача. Що можливо тільки після дослідження шини заводом-виготовлювачем або після проведення незалежної експертизи науково-дослідних інститутів УкрСЕПРО (м.Дніпропетровськ).
При настанні гарантійного випадку покупцеві необхідно пред'явити претензію в письмовому вигляді з додатком документа, що підтверджує факт покупки шини.
 

Претензії не приймаються в наступних випадках:

- якщо типорозмір шини не відповідає стандартній комплектації, встановленої заводом-виготовлювачем;
- якщо експлуатація шини проводилася з порушенням рекомендацій заводу-виготовлювача;
- якщо шини пошкоджені через зовнішнього впливу природних факторів, через неправильне монтажу, демонтажу, несправного технічного стану транспортного засобу, через порізу або неправильного ремонту шин
- якщо шини зберігалися неправильно або термін їх зберігання перевищив 5 років.

Положення про захист персональних даних