магазин 4 шины
(044) 592 89 94
підбір шин
підбір дисків
розмір / R
сезон
бренд
 
діаметр
PCD
бренд
 
Положення про захист персональних даних

Положення про захист персональних даних

При звичайному відвідуванні сайту ми збираємо інформацію, яка використовується для його подальшого вдосконалення. Отримана нами інформація не містить жодних персональних даних.

У ряді розділів нашого сайту Ви маєте можливість надсилати нам свою особисту інформацію. Ця інформація не розглядається як конфіденційна. У тих розділах сайту, в яких Ви можете надіслати нам своє повідомлення, Ви знайдете інформацію про те, як використовуватимуться отримані від Вас матеріали. Будь-які матеріали, що надсилаються Вами, запити або заявки буть передані співробітникові компанії "4шини". "4шини" вживають всіх заходів для забезпечення безпеки Ваших персональних даних. Всі персональні дані мають обмежений доступ для запобігання несанкціонованому доступу, модифікації або використання для недозволених цілей.

 "4шини" не надаватиме особисту інформацію третім особам без Вашого дозволу. Якщо такий дозвіл Вами не надано, ми не розкриватимо Вашу особисту інформацію. У разі отримання Вашої згоди на розкриття Вашої особистої інформації третім особам ми залишаємо за собою право надати таку інформацію тим третім особам, продукція та послуги яких можуть Вас зацікавити. В результаті ці треті особи можуть зв’язатися з Вами безпосередньо.

 "4шини" може користуватися послугами інших компаній для надсилання поштою продукції, керування веб-сайтами або зв’язку від нашого імені тимчасово надасть цим компаніям тільки ту особисту інформацію, що буде потрібна для надання цих послуг. Ми вимагаємо захисту такої інформації за технологією, що аналогічна до тієї, яку використовує "4шини", і забороняємо використання цієї інформації з будь-якою іншою метою.

 "4шини" залишає за собою право розкрити особисту інформацію у випадках, передбачених чинним законодавством України, і /або на вимогу органів влади.

Захист інформації

 "4шини" взяло на себе зобов’язання щодо захисту Вашої особистої інформації. Ми маємо відповідні технічні, адміністративні та фізичні процедури для захисту Вашої особистої інформації від втрати даних, зловживання або зміни.

Ми обмежуємо коло людей, що мають доступ до особистої інформації, особами, ділові потреби яких збігаються з метою, з якою було надано інформацію. Ми зберігаємо особисту інформацію тільки протягом раціонально необхідного часу.

Цей веб-сайт підтримується компанією "4шини". Використання цього веб-сайту свідчить про Вашу повну та безумовну згоду з "Положенням про захист персональних даних". Якщо Ви не згодні з котроюсь із умов "Положення", будь ласка, не вказуйте на цьому сайті жодних Ваших персональних даних.

Якщо Ви вже надіслали нам свої персональні дані і хочете забрати їх назад, повідомите нам, будь ласка, про це електронною поштою на адресу m@4tyres.com.ua

 

Положення про захист персональних даних